Nuomos taisyklės

1. Užsakymas patvirtinamas sumokėjus depozitą 20% nuo sutartos nuomos kainos. Depozitas negrąžinamas. Jei užstatas negaunamas per 5 darbo dienas po sutarties pasirašymo, „Poniakabina“ turi teisę anuliuoti užsakymą.

2. Norėdami nemokamai atšaukti „Poniakabina“ paslaugą, tai turite padaryti mažiausiai prieš 48 val.

3. Nemokamas pristatymas Kauno mieste ir 20 km nuo centro, toliau – 0,25 €/km. Taigi, jeigu iki renginio vietos atstumas yra 40 km, pristatymas kainuos 20 € (pirmyn ir atgal).

4. Nuomos mokestį, atėmus depozitą, reikia sumokėti nuomos dieną prieš paslaugą arba po jos.

5. Su „Poniakabina“ reikia elgtis atsargiai. Klientas prisiima atsakomybę už bet kokius rimtus kabinos ir jos priedų pažeidimus, įskaitant kabinos sienelių pradūrimą, sugadintus ar pamestus atributus, kompiuterio, spausdintuvo, iPad ir jo stotelės sulaužymą. Už įrangos atstatymo padengimą atsakingas klientas.

6. „Poniakabina“ pristatymas, paruošimas ir išvežimas yra nemokami ir neįeina į nuomos laikotarpį. Nuomos laikas skaičiuojamas nuo sutartos iki sutartos valandos, esant galimybei, laiką galima pratęsti.

7. Atvykstame prieš ~ 1 val. nuo sutarto laiko, tad viskas bus paruošta iki pasirodant Jūsų svečiams. 1 ar 2 asistentai visą laiką liks Jūsų renginyje, kad užtikrintų sklandų paslaugų teikimą.

8. Pripučiama kabina turi turėti mažiausiai 3 m x 3 m x 3 m erdvę, o nuomojantis tik iPad foto stotelę - 1,5 m – 2,5 m.

9. Įrangai prijungti, turi būti užtikrinta prieiga prie maitinimo. Jei renginys vyksta lauke, esant blogoms oro sąlygoms kabina gali stovėti tik po stogu.

10. Sutikimas arba nesutikimas dėl Jūsų atvaizdo naudojimo visam laikui reklaminiais tikslais, skelbiant visuomenei per įvairius socialinius ir žiniasklaidos tinklus, turi būti pažymimas sutartyje.